декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники

Інформація про компанію:

Розплідник декоративних рослин є членом Товариства польських рослинників. Вже понад 35 років ми пропонуємо широкий ассоримент широкий асортимент хвойних і листяних рослин, призначених для насаджень в садах, на ділянках, на балконах, у зонах відпочинку і т.п. В даний час площа вирощування в контейнерах становить 26 га. Розміри пропонованих рослин різні: від 15 см (контейнери P-9) до 250-300 см (контейнери C-60). Кількість вирощуваних рослин даного різновиду варіюється від декількох десятків штук до декількох десяток тисяч штук.

В асортименті розплідника Ви знайдете численні цікаві гатунки чагарників, дерев, лози, трав, великий вибір охоронюваних сортів і нові різновиди рослин, а також щеплені форми хвойних порід.

декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники

Щорічно розплідник бере участь у польських і зарубіжних виставках, у тому числі: " Зелень це життя " у Варшаві, " Flowers " у Москві, " IPM " в Ессен. У конкурсах рослин, що проводилися під час міжнародної виставки " Зелень це Життя ", а також Ярмарки Садівництва наш розплідник був нагороджений численними медалями та відзнаками. Власники розплідника є лауреатами загальнопольського конкурсу " Відмінний садівник " в категорії " Вирощування декоративних рослин ".

Розплідник дуже вдало розташований - на відстані 25 км від центру Варшави, близько 17 км від аеропорту імені Шопена, безпосередньо при національній дорозі № 79, що сприяє відвідуванню професіоналів з: Росії, України, Литви, Латвії, Естонії, Білорусії, Голландії, Угорщині, Італії, Фінляндії, Німеччини.

Клієнти розплідника можуть здійснювати покупки в пункті продажу (виставкова площа 1 га), а також мають можливість попереднього замовлення рослин і отримання їх в експедиційному відділі, відповідно до встановленої черговості. Всі замовлення комплектуються в порядку черги. Співробітники відділу продажів в найкоротші терміни підтверджують прийняття замовлень, розраховують кінцеву вартість, професійно обслуговують клієнтів і надають консультації з посадки та догляду за рослинами, захисту від хвороб і шкідників та охорони рослин в зимовому періоді.

декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники декоративні рослини хвойні листяні дерева чагарники


Контактна інформація

Szkółka Roślin Ozdobnych Emil Homa, Krystyna Homa-Kosakowska
05-500 Piaseczno | Żabieniec, ul. Asfaltowa 12A | POLSKA-WARSZAWA
tel.: +48 22 757 23 76, +48 22 737 06 19 | fax.: 48 22 757 23 76
e-mail: krystyna.homakosakowska@gmail.com | krzewyozdobne@krzewyozdobne.pl
www.krzewyozdobne.pl