Ласкаво просимо на наш сайт!


Розплідник ферма з багаторічними традиціями і досвідом у виробництві фруктових і декоративних дерев і чагарників запрошує Вас до співпраці. Ми сподіваємося, що наша пропозиція зацікавить Вас і допоможе розпочати співпрацю, засновану на взаємній довірі та партнерстві. Наша команда буде рада відповісти на всі ваші запити і в будь-який момент він готовий, спираючись на багаторічний досвід, дати професійну пораду.

Ми запрошуємо вас ознайомитися з нашим асортиментом продуктів і послуг нижче, а також зв'язатися з нами і представити ваші запити.
Поточна пропозиція для завантаження у версії PDF   перегляд  pdf

śliwa     jabłkomalina         grusza     brzoskwinia 

Наші Продукти

ФРУКТОВІ ДЕРЕВА:

- Яблуня
- Слива
- Персик
- Вишня
- Фундук
- Груша
- Абрикос
- Нектарин
- Черешня
- Айва великоплідна
- Азіатські груші
- Алича
- Волоський горіх

ФРУКТОВІ ЧАГАРНИКИ:

- Чорноплідна горобина
- Смородина агрест
- Чорниця
- Глоду
- Аґрус
- Камчатська ягода
- Кизил
- Порічка
- Смородина
- Малина і ожина Морва
- Виноградна лоза

ІНШІ ФРУКТОВІ:

- Стовбурові дерева
- Карликові дерева
- Дерева в горщиках (доступні цілий рік)
- DUO дерева
- Підщепи плодових дерев
- Подарункові дерева
(елегантні пам'ятні подарунки)
- Дерева TRIO


ДЕКОРАТИВНІ ДЕРЕВА:

- Горобина
- Ліріодендрон
- Декоративна вишня
- Береза
- Гінкго
- Златокап
- Берест
- Глоду
- Вільха
- Бук
- Ліріодендрон
- Декоративна вишня
- Береза
- Гінкго
- Златокап
ДЕКОРАТИВНІ ДЕРЕВА:

- Гледичья
- Катальпа-Сурмия
- Кінський каштан
- Верба
- Липа
- Декоративна яблуня
- Граб
- Клон
- Дуб
- Берест
- Глоду
- Глід
- Вільха
- Бук


ДЕКОРАТИВНІ ЧАГАРНИКИ:

- Гортензія
- Бузок
- Азалія
- Барбарис
- Форсиция
- Магнолія
- Рододендрон


ХВОЙНІ ЧАГАРНИКИ:

- Ялиця
- Хвоя
- Кипарис
- Туя
- Модрина
- Ялинка
- Ялівець

ТРОЯНДИ:

- Крупноквіткові
- Густі
- Англійскі
- Рябі
- Грунтопокривні
- Пиенн
- Кучеряві
- Мініатюрні

БАГАТОРІЧНИКИ І ТРАВИ:

- Півонія
- Верес
- Фанкі
- Садові лілейники
- Лаванда
- Ехінацеї
- Декоративні трави

Наші Послуги
Якість наших рослин і ваше задоволення - наш пріоритет

Оптові послуги

treespol

ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ФРУКТОВИХ ДЕРЕВ І ЧАГАРНИКІВ

Фруктові дерева, вироблені і продаються в нашому розпліднику, відповідають найвищим вимогам якості CAC (Conformitas Agraria Communitatis) і поставляються нашим клієнтам з сертифікатами якості та паспортами рослин.
Оптовий продаж проводиться цілий рік, а рослини також доступні в контейнерах, що дозволяє їх транспортувати і поширювати в будь-який період і температуру. Рослини з "голим коренем" поставляються в залежності від погодних умов і вимог замовника в період весна-осінь з дотриманням всіх запобіжних заходів і використанням найшвидшого способу транспортування, щоб гарантувати його найвищу якість.

Кожне замовлення виконується на основі затвердженої клієнтом пропозиції, і під час оцінки є можливість отримати пробну партію рослин для перевірки. Товар упакований і відправлений відповідно до рекомендацій клієнта, стандартно упакований в поворотні (сталеві) або неповоротні (дерев'яні) піддони.

Звичайно, всі умови доставки і виконання замовлення узгоджені індивідуально для конкретного замовлення.На території Польщі часто здійснюємо поставки власним транспортом, а на території Європи поставляємо відповідно до потреб з використанням стандартних транспортних комплектів, а також виділеним транспортом при контрольованій температурі.


treespol

ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ДЕКОРАТИВНИХ ДЕРЕВ І ЧАГАРНИКІВ

Оптовий продаж здійснюється цілий рік, матеріал також доступний в контейнерах, що дозволяє його транспортувати і поширювати в будь-який час і при температурі. Рослини з відкритим коренем, поставляються в залежності від умов погодних і вимог компанії в період весна – осінь з дотриманням всіх запобіжних заходів і використанням найшвидшого способу транспортування, щоб гарантувати його високу якість при поставці в компанії.
Кожне замовлення виконано і заснований на раніше затвердженому замовником пропозиції, в ході пропозиції є можливість придбати пробну партію товару для перевірки.
Товар пакується і відправляється відповідно до рекомендацій клієнта, стандартно упакований для транспортування в зворотних (сталевих) або неповоротних (деревних) піддонах. Звичайно, всі умови доставки і виконання замовлення узгоджені індивідуально для конкретного замовлення.
На території Польщі часто здійснюємо поставки власним транспортом, а на території Європи поставляємо відповідно до потреб з використанням стандартних транспортних комплектів, а також транспортом при контрольованій температурі.


Послуги для садівника

treespol

МАТЕРІАЛ ДЛЯ РОЗПЛІДНИКІВ І САДІВНИКІВ

Фруктові дерева, вироблені і продаються в нашому розпліднику, відповідають найвищим вимогам якості, а також ми надаємо великі партії продукції в сортах, на різних підщепах і в різних сортах (сортах).
В асортименті для садівників в постійному продажі високоякісний розплідник CAC (Conformitas Agraria Communitatis) і елітний і кваліфікований матеріал.
Доставка фруктових дерев і чагарників, як правило, здійснюється нашим швидким прямим перевезенням, а саджанці упаковані в пучки по 10.шт. і транспортується в піддонах або за запитом клієнта в контейнері іншого типу.
Ми також пропонуємо виробництво конкретних сортів на замовлення, так що замовник саджанців має можливість встановити ціни і "заморозити" їх вже за рік до їх доставки в момент підтвердження замовлення. Ми вважаємо, що завдяки чітким і довгостроковим умовам співпраці і партнерства ми можемо краще планувати разом і тим самим розвивати і підтримувати взаємні інтереси наших компаній.


treespol

ВИГОТОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛУ ДЛЯ РОЗПЛІДНИКІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ, ПРОВЕДЕННЯ ОКЛЮЗІЇ ТА ЩЕПЛЕНЬ

Завдяки ранньому плануванню і замовленню саджанців в сортах і конкретних кількостях клієнтами ми можемо краще планувати свої посадки і гарантувати найкращі ціни. Ця модель співпраці приносить взаємну вигоду, і тому ми закликаємо всіх виконувати свої замовлення на основі цих умов.

Замовляючи продукцію конкретних сортів, клієнт має можливість встановити ціни і "заморозити" їх вже за рік до доставки в момент підтвердження замовлення. Ми вважаємо, що завдяки таким чітким і довгостроковим умовам співпраці і партнерства ми можемо краще планувати разом і тим самим розвивати і підтримувати інтереси наших компаній один одного.
Для тих, хто зацікавлений, ми робимо зимову вакцинацію на замовлення, в залежності від вимог замовника на власних прокладках або матеріалі, наданому клієнтом.


Послуги B2B-дропшиппінг

treespol

ПІДТРИМКА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ DROPSHIPPING

Виходячи з очікувань клієнтів, ми запускаємо сервіс доставки для бізнес-клієнтів з цього сезону. На замовлення ми упаковуємо і доставляємо рослини за вказаною Клієнтом адресою або готуємо його до відвантаження відповідно до рекомендацій і відправляємо бізнес-клієнту.

Якщо ви зацікавлені в цьому типі послуг і шукаєте постачальника якісного матеріалу розплідника для вашого бізнесу, який забезпечить професійно упакований і доставлений в короткі терміни за вказаною адресою товар, звертайтеся.

Ми відкриті для будь-яких інших форм довгострокового співробітництва з діловими партнерами з продажу та розповсюдження продукції розплідника. Якщо це щось цікаве для вас, якщо ви шукаєте професійного партнера, який гарантує високу якість ваших послуг і продуктів, будь ласка, зв'яжіться з нами.


Послуги для індивідуального клієнта

treespol

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ-СТАЦІОНАРНІ ТА ІНТЕРНЕТ-ПРОДАЖІ

Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин за адресою www.resplant.com  там ви знайдете декоративні рослини і фруктові дерева, а також будь-яку інформацію про способи доставки і способи оплати. Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону, щоб обговорити індивідуальні вимоги до замовлень. Вже скоро почнеться весняний сезон і роздача рослин з голим коренем.

Ласкаво просимо, щоб прочитати нашу пропозицію і відвідати наш магазин.


Контакт, Локалізація


РІСЛОДНИК

39-209 Zasów
Mokre 114

tel.: +48 575 825 877

  treespol@treespol.com
  www.treespol.com
  sites.google.com/view/polagro-treespol


Top.Mail.Ru