Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща

Компанія ТОВ "LABTAR", завдяки багаторічному досвіду, змогла розробити виробничу технологію, яка дозволяє гнучко реагувати на потреби та очікування ринку і індивідуальних клієнтів, а за допомогою більш досконалих методів управління складом, ми змогли мінімізувати час очікування товарів.

Виробництво товарів на основі переробки вапняку засноване на процесах дроблення, сушки, подрібнення і фракціонування, а останнім етапом є фасування готової продукції.

Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща

Компанія ТОВ "LABTAR" виробляє карбонат кальцію - кормову крейду різної грануляції, яка використовується в кормовій промисловості та окремих фермерських господарствах.

Кормова крейда, вже багато років використовується в годівлі тварин як мінеральна добавка, необхідна для підтримки здоров'я худоби. Мінеральні добавки і натуральний кальцій безпосередніо впливають на судинну, кісткову, нервову, травну і м'язову систему.

Компанія ТОВ "LABTAR", завдяки багаторічному досвіду розробила набір грануляції, призначений для конкретних груп тварин. Таким чином, ми виділили чотири продукти:
Карбонат кальцію - дрібна кормова крейда - призначена для худоби в якості кормової добавки або безпосереднього годування.
Карбонат кальцію - кормова крейда грубого помелу - призначена для худоби, але також може бути використана для домашньої птиці на ранніх стадіях росту.
Карбонат кальцію - крейда кормова грубого помелу "P" - це продукт, який у зв'язку з його грануляцією, призначений для домашньої птиці в цілях поліпшення травлення та подрібнення їжі.
Карбонат кальцію - крейда кормова супер грубого помелу "F" - це продукт, який у зв'язку з його грануляцією, призначений для птахоферм; його об’єм повністю відповідає розмірам природних матеріалів (камінь, гравій), яким харчуються птахи в натуральному середовищі для роздроблення їжі.

Інформація про продукт Карта продукту Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща . Характеристика продукту Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща

Рекомендації виробника не є обов'язковими до застосування, кожен клієнт на основі свого досвіду і складів кормових сумішей, може вільно використовувати різні продукти.

Наша пропозиція також включає: противибуховий порошок; наповнювач для бітуму; сорбенти на основі карбонату; піски і наповнювачі для будівництва, вапнякову муку.
- Додаткова інформація за адресою: www.labtar.polfirms.ru 

Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща Комбікорм кормові суміші для худоби карбонат кальцію крейда кормова виробник Польща

Контактна інформація