TORO FARM розведення риб шиншил форелі в Польщі
TORO FARM розведення риб шиншил форелі в Польщі
ПОЛЬЩА - MAŁOPOLSKIE
34-400 Nowy Targ
Grel 70A
www.hodowlaryb.eu

Tomasz Stefaniak: +48 602 837 542
tomss172@onet.eu
TORO FARM розведення риб шиншил форелі в Польщі

TORO FARM розведення шиншил і риб осетер вугорь форель в Польщі

Розведення риб (осетер, вугорь, форель) ведеться на двох об'єктах. Один з них - зал площею 1000м2 без контакту з зовнішнім середовищем, з системою рециркуляції води, що дозволяє нам підтримувати оптимальні умови для риб (температуру, рівень кисню, рівень токсичних речовин та інші параметри води). Другий об'єкт змішаний, одна частина якого закрита з системою рециркуляції, а інша частина відкрита, де в основному розводитися форель. Вода, використовувана у виробництві, виходить з глибоких свердловин. Система замкнутого кругообігу води та ізоляція від зовнішнього середовища забезпечує оптимальні умови для швидкого росту риб і в значній мірі захищає їх від вірусів і паразитів. Використання біологічних фільтрів у свою чергу, забезпечує максимальний захист природнього середовища і води. Виробництво засноване на найкращому племінному матеріалі.

Розведення осетра, вугрів і форелі проводиться під постійним наглядом іхтіопатолога.

Ми проектуємо об'єкти для розмноження риб, здійснюємо інвестиції в проекти, пропонуємо новітні рішення і оптимальні технології. Запрошуємо Вас до співпраці.

Ферма по розведенню шиншил Toro Farm була заснована в 2004 році. Перші тварини ми придбали на великій відомій племінній фермі, де ми також отримали новітні технології для розведення шиншил. На початку ми займалися розведенням шиншил окрасу стандарт, які мають синьо-сіре хутро на спині, що переходить в чисто біле на животі. Зараз ми також розводимо різновид шиншил чорний оксамит (Black Velvet), для яких характеристичним є чорний окрас голови і шиї. На сьогоднішній день в основному стаді шиншил знаходиться більше 1000 самок. Ми систематично підвищуємо клас генетичного матеріалу шляхом придбання тварин з Данії та від кращих польських фермерів.