Детальніше: atlfruits@gmail.com
польські яблука, фрукти, груші, оптом - Польща

Завжди конкурентоспроможні ціни

польські яблука, фрукти, груші, оптом - Польща

Яблука найкращої якості

польські яблука, фрукти, груші, оптом - Польща

Оптові продажі яблук

польські яблука фрукти груші оптом - Польща

ATL Fruits - це суспільне підприємство яке розпочало свою діяльність у 2013 році, незважаючи на те, що фірма існує не так давно на ринку, власники фірми мають великий досвід роботи в цій сфері, оскільки фірма була заснована на базі двох окремих підприємств, які працюють протягом тривалого часу у сфері якісних фруктів і овочів.

Профілем фірми є продаж фруктів і овочів як на внутрішньому, так і на закордонному ринках. Ми займаємося експортом польських сільськогосподарських продуктів, в основному на східних ринках, ми пропонуємо нашим постачальникам професійне обслуговування, своєчасну оплату і можливість сортування та пакування продукції.

Покупцеві завжди пропонуємо широкий спектр продуктів, якими є наші фрукти та овочі - завжди свіжі і у відмінному стані. Ми організуємо всі формальності, пов'язані з експортом та транспортом.

Предложение фруктов

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Айдаред:
Дуже популярний сорт в садах. Яблуко від середнього до великого розміру, рівномірно округлі. Шкурка яблука покрита світлим смугастим рум'янцем від червоного до темно-червоного кольору. На смак м'яко-кислуваті. Білі з кремовим кольором хрусткі, дуже соковиті і освіжаючі.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Голден Делішес:
Плоди цього сорту соковиті з характерною жовтою шкіркою, готові для врожаю з початку жовтня, так і спокушають своїм солодким унікальним смаком.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Муцу:
З кожним разом цей сорт більш популярний - яблуко має великий плід і сферично-конічну форму. Шкірка гладенька, блискуча, від зеленого до жовтого кольору, іноді з сонячної сторони покрита тонким, яскраво-червоним, розмитим рум'янцем. М'якоть кремова, із зеленуватим відтінком, грубозерниста, від середньої твердості до твердого, соковитий, терпкий, смачний сорт.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Еліза:
Cорт твердий, солодкий, родом з Голландії (помісь різновидів Септер і Кокс). Плоди мають окргуло-конічну форму, за розміром вони досить великі, також на верхівці у них зустрічається слабка ребристість, по всій поверхні плоду розташовується розмитий рум'янець, який має буро-коричневий колір, а також на ньому зустрічаються світлі крапки. Майже суха, блискуча, дуже щільна, середньої товщини шкірочка. Соковита, дрібнозерниста, тверда, біла м'якоть, яка має прекрасний кислувато-солодкий смак. На початку жовтня настає знімальна стиглість плодів.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Гала:
Cорт твердий, солодкий, родом з Нової Зеландії. Плід яблука невеликий, із золотисто-жовтою шкірочкою з яскравим рум'янцем. М'якоть кремова, соковита, хрустка, солодка, дуже смачна. Солодкий смак цього яблука дуже подобається дітям. Гала є одним з найпопулярніших сортів у світі.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Джонагоред:
Це мутація сорту Джонаголд, характеризується медовим ароматом. Плоди великі, червоного кольору, хрусткі з соковитою м'якоттю.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблоко Іоніка:
Плоди середніх та великих розмірів, сферично-конічної форми, більш вузькі від плодоніжок, ніж у Джонаголд, з ребристістю на чашечці. Шкірочка середньої товщини, гладенька, злегка жирна, зелено-жовта, покрита близько 3/4 всієї поверхні яскраво-червоним або кармінно-червоним (залежно від погоди), мутнуватим рум'янцем. М'якоть кремова, тверда, середньої щільності, соковита, ароматна, кисло-солодка, смачна.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Глостер:
Плоди збирають на початку жовтня. Яблука великі конусоподібної форми. Шкірочка темно-червоного кольору, гладенька М'якоть зеленувато-жовта. Яблука соковиті, хрусткі з кисло-солодким смаком і тонким ароматом.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Ліголь:
Сорт твердий, злегка кислий, плід зеленого кольору, великий, з червоним рум'янцем. М'якоть кремова, хрустка, соковита, кисло-солодка, ароматна. Перевага сорту повільне потемніння м'якоті, тому порізані яблука цього сорту добре підходять для фруктових салатів.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаЯблуко Чемпіон:
Сорт рекомендується для домашніх садів, дуже смачний, солодкий аромат, типовий десертний фрукт.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаГруші
Ми пропонуємо груші сортів Лукашівка і Конференція. Товар готуємо будь-якій у упаковці за запитом. Фрукти завжди найвищої якості і у відмінному стані.

польські яблука, фрукти, груші, оптом - ПольщаСвіжозаморожені фрукти
Ми організуємо оптові кількості заморожених фруктів, таких як вишня, малина, чорна смородина, порічки, полуниця, сливи.

Фотографії фруктів

Контакты

Реализация: aktru.pl автор портала polagro.ru | Рейтинг@Mail.ru | Google+